OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Dětský den v kavárně Čistá duše

V pátek 31. května se v Humpolci konal dětský den v Kavárně Čistá duše. Odpoledne plné zábavy a radosti přilákalo rodiny a návštěvníky, kteří si přišli užít pestrý program a pohostinnost kavárny.

Číst dál...

Domov Jeřabina uvítal Medou

Domov Jeřabina navštívila spřátelená humpolecká organizace Medou. Přivítání proběhlo v přátelské atmosféře, kdy jeřabinští obyvatelé s nadšením představili své prostory. Návštěvníci z Medou měli možnost nahlédnout do každodenního života v domově, prohlédnout si společenské místnosti, zahrady a další zázemí, které Domov Jeřabina nabízí.

Číst dál...

Mezinárodní den dětí v pelhřimovské nemocnici

Na dětském oddělení Nemocnice Pelhřimov zavládla radostná atmosféra díky předčasnému dárku k Mezinárodnímu dni dětí. Hospitalizovaní malí pacienti byli obdarováni speciálními balíčky, které obsahovaly hlavolamy, cukrovinky a čerstvé ovoce. Některé děti navíc potěšilo překvapení v podobě roztomilého plyšáka.

Číst dál...

Běh pro úsměv po desáté

Desátý ročník Běhu pro úsměv se odehrál v Pelhřimově. Tato rodinně orientovaná sportovní akce, organizovaná Michaelou Tulachovou ve spolupráci s místními kluby a institucemi, lákala účastníky všech věkových kategorií. 

Číst dál...

Rekonstrukce jídelny v nemocnici Pelhřimov

Pelhřimovská nemocnice stojí před zásadní přestavbou svého stravovacího pavilonu, který zahrnuje kuchyni a jídelnu. Tento objekt pocházející z devadesátých let minulého století dosud neprošel žádnou významnější rekonstrukcí.

Číst dál...

Lékařská legenda v nemocnici Pelhřimov

MUDr. Vladimír Leman, uznávaný lékař a specialista na interní medicínu, pracuje nevídaných 67 let v pelhřimovské nemocnici. S devíti dekádami života, z nichž většinu strávil v medicíně, je Dr. Leman živoucí ikonou v oblasti zdravotnictví.

Číst dál...

Oslava mezinárodního dne sester v pelhřimovské nemocnici

12.5. si každoročně připomínáme Mezinárodní den sester. Pelhřimovská nemocnice, ve spolupráci s Vysokou školou polytechnickou Jihlava, rozzářila uznáním ty, kteří jsou pilířem zdravotnictví - zdravotní sestry. Tento den oslavuje nejen jejich práci, ale i dědictví legendární Florence Nightingale, matky moderního ošetřovatelství.

Číst dál...

Interaktivní učení s nemocnicí Pelhřimov

Nemocnice Pelhřimov se v prvním týdnu května intenzivně věnovala osvětě o důležitosti hygieny rukou a připojila se tak k celosvětové kampani Světovému dni hygieny rukou. Celý týden byl nabitý edukačními akcemi. Nejprve 3. května proběhl Den hygieny rukou přímo u hlavního vchodu do lůžkové části nemocnice, kde si 67 zájemců mohlo připomenout správnou techniku mytí a kdy si ruce mýt.

Číst dál...

REKLAMA