REKLAMA

OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

rupert promo nerudaSyrové kytary, tepající basy, ostré texty v češtině a rytmus, který nedá vydechnout. Mezi tím ladně plynoucí soulový hlas Matěje Rupperta. To vše čeká posluchače 7. února 2014 od 19 hod. v třebíčském Národním domě na koncertě skupiny Neruda sdružené kolem dvou členů formace Monkey Business.

Projekt Neruda založili Matěj Ruppert a Roman Holý před třemi lety. Dva roky ale skupina vystupovala sporadicky, jelikož dlouho hledala náhradu za bubeníka Miloše Dvořáčka. "Teď s námi vystupuje bubeník Martin Valihora, což je velká osobnost slovenské hudby, dneska už naprosto světový hráč, který hraje s velkýma jazzovýma muzikantama po celém světě. My jsme všichni rádi, že ho to s námi baví, protože on tu kapelu nabíjí novou, jinou energií a ty koncerty s ním zatím byly úplně životní," vysvětluje Matěj Ruppert.

REKLAMA

Zatímco Roman Holý je stále kapelníkem Monkey Bussines, jeho spoluhráč Matěj Ruppert je pověřen kapelníkováním skupiny Neruda. Nově přibyl fenomenální bratislavský bubeník Martin Valihora. Basu obstarává Fred Janáček (dříve -123minut), k tomu hřmotné, podladěné, syrové rockové kytary mladíků Martínka a Škarohlída a hvězdná kapela nabušená energií je po odmlce zpátky na světě.

Vstupenky jsou k zakoupení u pokladny Národního domu, Karlovo nám. 47, Třebíč; tel.: 568 610 013; dále na www.mkstrebic.cz přes E-VSTUPENKY a samozřejmě i v místě konání, hodinu před začátkem koncertu.


Jižní Čechy plné novinek a aktuálních informací

REKLAMA