OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

topdc koncert ikonaV pátek 5. dubna 2013 proběhne v jihlavském Divadle otevřených dveří DIOD koncert vokálního uskupení VOXTET a kapely TOP DREAM COMPANY. Voxtet, a capella formace 6 zpěváků, od svého založení v roce 1998 koncertoval nejen v České republice, nýbrž takřka po celé Evropě, od Sicílie po Belgii, mimo jiné v roce 2004 zpíval pro tehdejšího českého prezidenta Václava Klause.

REKLAMA

Uměleckým vedoucím a zakladatelem Voxtetu je Martin Mikeš, pocházející z Třeště u Jihlavy. Kapela si nejvíce libuje ve stylech hot jazz a cool pop.

Top Dream Company (TDC) - původem funky - soulová kapela z Prahy využívající multižánrové prvky z celého světa od disca, popu, jazzu přes latinu, r&b, reggae dokonce až k balkánské hudbě. Jedná se o 12členné obsazení pod vedením trumpetisty Petra Harmáčka - Harmyho.

Kapelou prošli mimo jiné zpěváci Marta Balážová, Vojtěch Dyk, Ondřej Ruml, nyní v čele stojí vokální sekce s talentovanými zpěváky Martinem Růžou a Ondřejem Jonášem. V roce 2009 TDC vydala své první DVD Live In Prague, pokřtěné hercem Ivanem Trojanem, o rok později studiové album Keep On Movin´, jež pokřtily tři sudičky Aňa Geislerová, Martha Issová a Simona Babčáková.

Kapela nyní připravuje nové album v koprodukci londýnského producenta StephunkT a následně po něm i turné. TDC momentálně patří mezi nejlepší funky hudebníky v republice.

Více informací najdete ZDE


Praha a okolí plné novinek a aktuálních informací

Jižní Čechy plné novinek a aktuálních informací

[fcbpridejte][/fcbpridej

REKLAMA