REKLAMA

OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

screamers_travestiPražská skupina Screamers je v Třebíči pravidelným hostem. Vzhledem k dlouhotrvajícímu ohromnému zájmu veřejnosti bude šestičlenná skupina tentokrát v Třebíči pobývat celé tři dny.

Od neděle 19.9. do úterý 21.9. bude v třebíčském divadle Pasáž - denně od 19 hod. - vystupovat oblíbená šestičlenná skupina SCREAMERS se svým novým pořadem SCREAMERS NARUBY. Premiéra pořadu se odehrála již v březnu letošního roku a podle ohlasů se jedná o jeden z nejlepších programů sk.Screamers za poslední roky. Členové skupiny jsou pohybově velmi fundovaní, s úspěchem využívají ve své produkci stále více divadelních prvků, takže mnohé písně se stávají komickými scénkami a celé představení pak kabaretem v pravém slova smyslu.

Diváci se mohou těšit na originální show, ve které uvidí i uslyší světově proslulé pěvecké hvězdy jako je Lady Gaga, Tina Turner, ale také Cher, Eva Pilarová či sk.Pussycat Dolls ad. Skupina Screamers vystoupila s velkým úspěchem v televizní show Česko Slovensko má talent, kde postoupila do dalšího kola.

Nedělní zábavná show je sice téměř vyprodaná, ale ještě zbývají vstupenky na pondělní a úterní představení. Vstupné 220,- a 250,-Kč, dětem, studentům a seniorům poskytuje MKS slevu 50,-Kč. Vstupenky jsou k dostání v předprodejích Městského kulturního střediska v Třebíči.

Vstupenky je možné zarezervovat i telefonicky na č.568 610 013. Další informace na www.mkstrebic.cz

zdroj foto: www.screamers.cz
REKLAMA