REKLAMA

OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

amea_reRaksat Amea znamená v překladu tance od Amey a právě profesionální tanečnice, lektorka a choreografka AMEA RE ze Žďáru nad Sázavou tuto velkou taneční show pořádá již po třetí. V rytmu břišních tanců a orientu se ponese celý 23. říjen 2010 v Kulturním domě ve Žďáře nad Sázavou.

plakat
Diváci se mohou těšit na 18 originálních tanců, z bohaté nabídky k nim patří například tanec s hady, magický tanec s křídly a ohněm, velice působivých tanec se závojem, moderní orientální tanec a mnoho dalších. Program večera je uzpůsoben pro pobavení diváka. Amea Re připravila večer nejen plný tance, ale samozřejmě bude i malé překvapení. Cílem AMEY RE je, aby orientální show byla příjemným zpestřením pošmourného podzimu a diváci odcházeli z večera se spokojenými pocity. A třeba se mezi nimi najdou i nové tanečnice či tanečníci, kteří neodolají kouzlu orientálního tance a přijdou se rozvlnit do pravidelných tanečních kurzů, které Amea Re pořádá ve Žďáře nad Sázavou a Novém Městě na Moravě.


7_
V orientální show vystoupí 8 dospělých tanečnic ze Žďáru nad Sázavou a blízkého okolí a 10 děvčat, které navštěvují kroužek Orientálních tanců při Active –SVČ Žďár nad Sázavou. Moderátorem večera bude skvělý herec David Vaculík z divadla v Uherském Hradišti a hostem hudební skupina Boney M Revival a pánská taneční skupina RASPUTIN. Jako doprovodný program bude v předsálí KD od 15:30 hodin Orientální bazar, který bude přístupný veřejnosti.

10_
Přijďte se podívat na originální a velice zajímavou taneční show, která na Vysočině nemá obdoby. Více informací se dozvíte na www.amea-re.cz

33_
„Tanec je pro každého. Věřím,že tanec vychází z člověka a vždy se zase k lidem vrací.“
AMEA RE


 


REKLAMA