REKLAMA

OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

sbirka motylu ikonaFestival Sbírka motýlů 2012 - Božská komédyje, který se koná ve dnech 7. - 9. června, láká svoje příznivce na koktejl divadla, hudby a výtvarna. Do programu jsou zařazena představení pro diváky všech kategorií, tmelem dramaturgie je kvalita a neotřelost.

Ve čtvrtek sólově vystoupí patron festivalu, divadelní a filmový herec Petr Vaněk.

REKLAMA

V pátek se představí ve hře Misantrop brněnského Buranteatru čerstvý držitel Ceny Alfreda Radoka, Michal Isteník. Páteční večer bude patřit barevnému průvodu v centru města a koncertu mládeží oblíbené kapely Zrní, vyvrcholí fireshow a ohňostrojem. Z nabité sobotní nabídky vyberme poetické představení hradeckého DRAKu Děvčátko se sirkami a exkluzivní vystoupení jednoho z nejuznávanějších českých souborů, Dejvického divadla, se svým kusem Dealer’s Choice (Kdo rozdává, rozhodne). Divákům se představí například Ivan Trojan nebo Václav Neužil, držitel letošní Thalie. Záštitu převzala předsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, Miroslava Němcová. Projekt se těší podpoře Nového Města na Moravě a Volksbank CZ. Permanentka za 400 Kč je k dostání v novoměstském Informačním centru, na každý bod programu lze na místě zakoupit samostatnou vstupenku.

Více se o 6.ročníku festivalu pořádaném o.s. Lysina lenina ve spolupráci s Novoměstskými kulturními zařízeními a ZUŠ Jana Štursy dozvíte na http://sbirkamotylu.lysinalenina.cz


Jižní Čechy plné novinek a aktuálních informací

Praha a okolí plné novinek a aktuálních informací

Facebook i-Vysočina.cz

REKLAMA