REKLAMA

OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

schmitzer_jiri10. prosince budou mít diváci v Bystřici nad Pernštejnem ještě před koncertem jedinečně veselého herce a písničkáře Jiřího Schmitzera možnost zhlédnout taktéž jedinečně veselé divadelní představení Koně. Využít této možnosti se zcela jistě vyplatí.

 

REKLAMA

Čtyři mladí herci vás v této hře provedou mnoha rozličnými uměleckými styly, které spojí v jeden koncentrovaný umělecký zážitek. Poutavě a s citem do sebe míchají odborné filosofické texty se starou čínskou poesií, texty Karla Maye nebo undergroundových básníku J.H.Krchovského a Ivana Magora Jirouse. To vše ve formě respektující nejnovější divadelní trendy podpořené precizními individuálními výkony celé čtyřky tvoří strhující podívanou, u které se divák skvěle odreaguje od všedního stresu, dobře se pobaví a naladí na koncert pana Schmitzera.

Divadelní představení zažilo svou premiéru již v roce 2004 a od té doby procestovalo křížem krážem celou republiku. Na divadelních přehlídkách získalo několik ocenení a především kultovní statut. Přestože divadelníci pochází z Vysočiny, v Bystřici budou k vidění vůbec poprvé. Nenechte si to ujít.

Divadlo začne v 19:30, následovat bude od 20:00 koncert Jiřího Schmitzera (www.bandzone.cz/jirischmitzer), akce proběhne v nekuřáckém podkroví Městského muzea. K dispozici bude posezení a občerstvení. Vstupenku lze zakoupit na místě za 120 Kč, osoby mladší 15 let a starší 65 let zaplatí pouze 60 Kč. Tonto večer uspořádalo bystřické občanské sdružení Tranzistory za podpory města Bystřice nad Pernštejnem, Městského muzea a vinárny Rozhledna. Přejeme příjemnou zábavu.

REKLAMA