REKLAMA

OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

blaze bayleyV pátek 9. 11. 2012 od 20:00 hod proběhne ve velkém sále KD Máj v Pelhřimově jeden ze čtyř koncertů na území bývalého Československa, v němž se představí PAUL DI´ANNO a BLAZE BAYLEY, kteří tvořili podstatnou část historie legendární heavy-metalové skupiny IRON MAIDEN. 

Paul Andrews, známý jako PAUL DI´ANNO, působil v Iron Maiden v letech 1978 - 1981. Poté vydal množství alb sólově nebo jako člen skupin Gogmagog, Di´Anno, Battlezone, Praying Mantis a Killers. Tato metalová ikona zavzpomíná na staré poctivé heavy-metalové časy a desky, které s Iron Maiden natočil - "Iron Maiden" (1980) a "Killers" (1981). Diváci se můžou těšit na songy jako jsou  "Murders in the Rue Morgue", "Transylvania", "Remember Tomorrow", "Killers", "Phantom of the Opera", "Iron Maiden" nebo "Running Free". 

REKLAMA

Bayley Alexander Cook, alias BLAZE BAYLEY nahradil od roku 1994 na postu zpěváka skupiny Iron Maiden Bruce Dickinsona. Společně s Iron Maiden nazpíval alba "The X Factor" (1995), "Best Of The Beast" (1996) a "Virtual XI" (2008) s nejznámějšími songy "Futureal" a "The Clansman". Po návratu Bruce Dickinsona k Iron Maiden v roce 2009 se Blaze Bayley vrhnul na sólovou dráhu. Letos vydal nové album "The King Of Metal". 

Speciálním hostem koncertu bude známá českobudějovická kapela SEVEN s kytarovým mágem Honzou "Kirk" Běhunkem. Jako předkapela vystoupí slovenská metalová formace TRISTANA.

Využijte možnosti slevy za včasný nákup a přijďte si spolu s Paul Di´Annem a Blaze Bayleym zavzpomínat na staré dobré časy v kapele Iron Maiden! Bude to pecka! Více informací naleznete na www.pelhrimovsko.cz


Jižní Čechy plné novinek a aktuálních informací

Informace pro gurmány a milovníky jídla na Vysočině - Vysočinachutná

Facebook i-Vysočina.cz

REKLAMA