REKLAMA

OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

DESmod2Jediný koncert slovenského zlatého Slávika na Vysočině bude v Třebíči. Poslední březnový den přijede kapela DESmod, která nejprestižnější hudební ocenění drží nepřetržitě již pět let. PODÍVEJTE SE NA VIDEOKLIP KAPELY DESMOD K JEJÍMU HITU ZHORÍ VŠETKO ČO MÁM!

DESmod zavítá do Třebíče v rámci svého turné Spiš Original Czech Tour 2011. „Je to první samostatná šňůra v historii kapely, dříve hrál DESmod pouze jako host v rámci turné jiných kapel,“ vysvětlil pořadatel třebíčského koncertu Pavel Vlašín. V Česku skupina absolvovala turné například s Chinaski.
Kapela, která se proslavila hitem „Zhorí všetko čo mám“, nesklízí úspěchy jen u posluchačů, ale také u odborné kritiky. „DESmod je držitelem několika ocenění Aurel, což je obdoba českých Andělů,“ řekl Vlašín.

Desmod
Pozitivně hodnotí českou šňůru kapela. „Turné se nám zatím velmi líbí. Doufáme, že to v takové rockenrollové náladě bude pokračovat. Na koncertech je super účast a fanoušci jsou skvělí. Zpívají s námi dokonce i písničky z poslední desky,“ zhodnotil turné zpěvák kapely Mário „Kuly“ Kollár.
V polovině března koncertoval DESmod v Brně. „Vystoupení mělo výbornou atmosféru, kluci jsou perfektní muzikanti a fanoušci jim to skvěle vraceli,“ pochvaloval si pořadatel třebíčského koncertu.

desmod_plakat
Koncert kapely DESmod se koná ve čtvrtek 31. března od sedmi hodin večer v hale Spartak na ulici manželů Curieových v Třebíči. Vstupenky si lze zakoupit v předprodeji za 250 korun, nebo na místě za ně 300 korun.


Kde se dají vstupenky v předprodeji pořídit: Oděvy Kratochvíl (Jihlavská brána, Třebíč), Hudební nástroje Mijovič (Karlovo náměstí, Třebíč), Hudební ráj (Sokolovská ulice, Velké Meziříčí), Tiskárna Amaprint (Nádražní, Náměšť nad Oslavou). Dále také v síti Ticketpro a Ticketstream.

desmod_plakat_info_kapela
REKLAMA