REKLAMA

OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

divadloV sobotu 11. května v 19:00 hodin se v Horáckém divadle Jihlava na Velké scéně zvedne naposled v této sezóně opona. Premiéra světoznámé veleúspěšné komedie Michaela Frayna z divadelního prostředí BEZ ROUCHA často také překládaná jako ZA SCÉNOU nebo ZEPŘEDU ZEZADU se kvapem blíží. Režie se pohostinsky ujal kmenový režisér a dramaturg Západočeského divadla v Chebu Šimon Dominik.

Za poněkud dvojsmyslným názvem se neskrývá žádná erotika, nýbrž originální komedie světoznámého dramatika z divadelního zákulisí. První část představení diváka zavede na generálku divadelní hry s názvem Sardinky, Sardinky!, odehrávající se v noci, pouze několik hodin před samotnou premiérou. Generálka doopravdy připomíná katastrofu. Nic se nedaří a nic nefunguje. Na pódiu vládne takový zmatek, že je div, že se generálka dohraje až do konce. V druhé polovině představení čeká diváka pohled na stejné představení po měsíci repríz, ovšem z jiné perspektivy - ze zákulisí, kde je opět všechno vzhůru nohama. Partneři se rozhádají, jeden z herců se nedostaví na představení, další je namol. Situaci nezvládá ani režisér, který všechny peskuje za vzniklý zmatek. Povede se vůbec za těchto podmínek představení odehrát?

REKLAMA

Děj plný zápletek a zvratů je obohacen vtipnými dialogy a bezpochyby pobaví každého, kdo je naladěn na nenáročnou, přitom však kvalitní zábavu.

Termíny nejbližších repríz: 13.5., 15.5., 16.5. 2013, více informací na www.hdj.cz


Praha a okolí plné novinek a aktuálních informací

Jižní Čechy plné novinek a aktuálních informací

Facebook i-Vysočina.cz

REKLAMA