REKLAMA

OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

the riverman ikonaObčanské sdružení Pakultura pořádá v září v Pacově koncert debutující skupiny The Riverman. Jedná se sice o první veřejné vystoupení, nicméně její dva členové se znají ze společného působení ve skupině Mama Earth, se kterou odehráli spoustu koncertů nejen v Pacově a okolí.

Tentokrát ovšem půjde o zcela něco jiného!

REKLAMA

Dvojice muzikantů ve složení kytara a piano čerpá z jiných inspiračních zdrojů a jejich indie-folková hudba se opírá o jednoduché folkové písničky ovšem plné dynamických zlomů, výrazných melodií a naléhavého projevu obou zpěváků. V jejich repertoáru je několik coververzí (např. od skupin Radiohead, Mumford & Sons) ovšem jinak kapela vsadila zcela na autorskou tvorbu.

The Riverman už zkouší skoro dva roky v jejichž průběhu spolupracovali s několika dalšími hudebníky, aby se nakonec jejich počet ustálil na dvou základních členech: Josef Blecha - piano/zpěv a Vladimír Rokoský kytara/zpěv.

Atmosféry jejich hudby ještě zvýrazní krásně zrekonstruovaný Vojnův sál v pacovském zámku, kde vás rádi, v zářijovou sobotu 8. 9. 2012 uvítáme. Koncert začíná ve 20:00 a vstupné je 50 korun.

Mezitím můžete navštívit stránky skupiny na Bandzone nebo Facebooku.


Praha a okolí plné novinek a aktuálních informací

Informace pro gurmány a milovníky jídla na Vysočině - Vysočinachutná

Facebook i-Vysočina.cz

REKLAMA