REKLAMA

OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Čas dovolených je v plném proudu a všichni si chceme užít své zasloužené volno v pohodě a radosti. Právě proto nejen pro všechny turisty, kteří zavítají do Hliníkova bydliště, ale i pro místní obyvatele připravilo Městské kuturní a informační středisko v Humpolci hru s názvem Geofun (česky prostě Geosranda).

V rámci této „geosrandy“ si projdete celé město a jeho nejvýznamnější památky, a ještě se u toho pěkně pobavíte. Průvodcem celé hry vám totiž nebude nikdo jiný než legendární Hliník! Na vaší geocestě vás čeká spousta kvízových otázek (nebojte se, lehkých!), a když se vám podaří na skoro všechny správně odpovědět, uvidíte to, co ještě nikdy nikdo neviděl! Ten, kdo dotáhne celou hru úspěšně až do konce, uvidí skutečného Hliníka, resp. jeho fotku! No řekněte, kdo z nás ho viděl? Všichni jsme o něm jen slyšeli... ale neviděl ho zatím nikdo... možná budete první! :-)
 
A teď již k vlastní hře. Je určená všem majitelům chytrých telefonů, jedná se totiž o aplikaci, kterou si stáhnete do svého mobilu. Nejprve si instalujte Geofun do svého telefonu. Pokud se nechcete nebo nemůžete připojit k internetu, přijďte před humpolecké „íčko“ a stahněte si hru tady. Máme tu wi-fi zdarma, pro každého půl hodiny denně.

REKLAMA

Pak následuje rychlá registrace a ve výčtu her (protože Geofun "frčí" po celé republice) se objeví hra s názvem „Hliník se odstěhoval do Humpolce!“, tu si hráči stáhnou do svého chytrého telefonu. Od této chvíle již není nutné mít internetové připojení, stačí přijít se zapnutou aplikací ke startu hry, tedy k HLINÍKáriu nebo prostě před infocentrum v Humpolci. Zde aplikace na základě GPS souřadnic pozná, že je hráč na správném místě a hra může začít. Mobilní aplikace Geofun je ke stažení samozřejmě zdarma pro systémy Android a iOS. S GEOFUNem se hraje i o zajímavé ceny jako zájezd do Vídně, pobyty, ... to všechno si nastudujete na stránkách Geofunu.
Jediná „nevýhoda“ této hry je, že se fakt nedá hrát doma z gauče. Prostě musíte jít ven, do města. Ten chytrý telefon totiž podle GPS pozná, jestli stojíte přesně na těch místech, kam vás hra posílá. A pokud ne, tak prostě nespustí a nespustí. Takže hajdy ze židlí, z křesílek, z postelí, odložte počítač a vyražte hrát geofun, hru, co svět neviděl! :-)


Vysočina plná novinek a aktuálních informací

REKLAMA