REKLAMA

OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

highfive album_ikonaPražská emo-popová kapela High Five po klipech ke skladbám Our Kingdom a Wake Up vydává svou první desku, EP Dear Anna. Kapela na EP pracovala od letošního jara, nahrávání proběhlo v září ve Studiu Psáry. Producentem alba je Jakub Alexa, o mix a mastering se postaral Filip Gemroth.

Na EP naleznete celkem pět anglicky zpívaných skladeb, kromě již zveřejněné Wake Up také titulní píseň Dear Anna, nebo třeba tanečnější Take a Mirror.

REKLAMA

EP Dear Anna vychází pod labelem Česká Muzika. Toto vydavatelství se nově zaměřuje také na vydávání mladých kapel a Dear Anna, společně s novým albem kapely River Jordan, je prvním krokem v tomto směru.

highfive ikona

Během prací na EP prošla kapela několika personálními změnami. Na desce tak vedle nového baskytaristy spolupracoval Stanislav Matoušek, doprovodný bubeník Mekyho Žbirky nebo Michala Hrůzy. Jako host se na EP podílela také violoncellistka Terezie Kovalová. 

Křest EP Dear Anna proběhne 19. ledna v pražském Lucerna Music Baru. High Five následně odjedou klubové turné společně s kapelou River Jordan. V rámci této tour by High Five a River Jordan měli zamířit i na Slovensko a do Rakouska. 

EP Dear Anna je vydáváno formou pevných CD, k dostání bude mimo jiné i na serveru iTunes a přes portál MusicJet.


Vysočina plná novinek a aktuálních informací

Praha a okolí plné novinek a aktuálních informací

Facebook i-Vysočina.cz

REKLAMA