REKLAMA

OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

kino dukla web ikonaKino Dukla spustilo nové internetové stránky www.kinodukla.cz. Vedle úplně nové grafiky je novinkou rezervační systém míst v kinosálech. „Rezervační systém je propojený s novým pokladním systémem kina. Využili jsme nabídku zřízení nového webu, rezervačního a pokladního systému v ceně nedávno provedené digitalizace kina,“ uvedla Iveta Nechvátalová z odboru školství, kultury a tělovýchovy. (O digitalizaci kina Dukla zde.) Web nově zobrazuje také fotografie a ukázky z promítaných filmů. 

Na webu kina Dukla je možné si už nyní rezervovat místa například na půlnoční českou premiéru filmu Hobit – Neočekávaná cesta. Promítat se bude v noci ze středy na čtvrtek 14. prosince v 0.01 hodin v 3D s českým dabingem, v 0:15 začne v menším sále promítání ve 2D v původním znění s titulky. Vstupné na 3D projekci bude pouhých 150 korun, ve 2D dokonce jen za 110 korun. 

REKLAMA

Po digitalizaci kina Dukla je možné uvádět aktuálnější tituly, což se pozitivně projevilo na vyšší divácké návštěvnosti a také na zvýšení zájmu o provozování kina. Po odchodu posledního provozovatele v roce 2009 totiž město Jihlava provozuje kino samo. „Připravujeme výběrové řízení, nový provozovatel by měl být znám v dubnu 2013,“ uvedl vedoucí odboru školství, kultury a tělovýchovy Tomáš Koukal. 


Jižní Čechy plné novinek a aktuálních informací

Praha a okolí plné novinek a aktuálních informací

Facebook i-Vysočina.cz

REKLAMA