REKLAMA

OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

ladislav_kerndl_zpevakMěstské kulturní středisko Třebíč připravilo pro příznivce českého „Franka Sinatry“ vítanou akci. Vstupenky na Vánoční koncert Ladi Kerndla, který se uskuteční 13. prosince v divadle Pasáž, jsou totiž v předprodeji o stokorunu levnější, a to až do 15. října. Poté bude jejich cena činit 260,- resp. 280,- Kč.

Druhý koncert Hudebního salonu – Pavlína Jíšová a přátelé
Druhý koncert podzimního Hudebního salonu bude v úterý 5. října patřit Pavlíně Jíšové a jejím přátelům. Výrazná zpěvačka české folk a country scény, která již spolupracovala s řadou hudebních osobností, například s Michalem Tučným, Věrou Martinovou, Robertem Křesťanem či Pavlem Bobkem, vystoupí v Národním domě od 19 hodin.

Divadelní představení Musíme si pomáhat v novém termínu
Divadelní představení Musíme si pomáhat, které bylo na programu divadla Pasáž v úterý 28. září a muselo být pro náhlou indispozici hlavní představitelky zrušeno, má již náhradní termín. Tím je sobota 20. listopadu 2010, začátky zůstávají stejné – 16:30 a 19:30 hodin. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Městské kulturní středisko Třebíč, stejně jako Divadlo Na Jezerce Praha, se za vynucenou změnu omlouvají.

REKLAMA