REKLAMA

OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

protiproudu festival ikonaJiž za několik málo dní se letní kino v Moravských Budějovicích promění ve festivalové řádění milovníků hudby a zábavy. Vypukne tradiční festival Proti proudu. V pořadí 14. ročník festivalu bude hostit skvělou Mňágu a Žďorp, rozverné Skyline, slovenskou hvězdu B-complexa a mnoho dalších.

“V letošním roce se vracíme k původní koncepci festivalu se vstupným, důvodem byly tlačenice v loňském roce, ale zároveň jsme přidali program i na pátek, který bude probíhat na malé kryté scéně,” sdělil hlavní pořadatel Tomáš Veverka. Zároveň dodává, že kvalitou se páteční program může hravě rovnat  s programem sobotním.

REKLAMA

Pátek vyvrcholí vystoupením hiphopové superstar Prago Union a slovenské dnb hvězdy B – Complex. V sobotu se návštěvníkům otevřou obě dvě scény. Mladší publikum se může těšit na pop-punkový nářez v podobě Rybiček 48, které vystřídá ska koktejl složený z Basta Fidel, Tleskač a ruských M.A.D. Do varu publikum přivede špička české festivalové scény Skyline a zchladnout mu nedovolí ani Mňága a Žďorp v čele s Petrem Fialou.

„Samotné uspořádání festivalu zůstane podobné jako v minulých ročnících, k dispozici bude zvětšená zastřešená druhá scéna, stanové městečko, několik barů umístěných ve velkoprostorových stanech a pestrý výběr stánků s občerstvením,“ slíbila místopředsedkyně sdružení Barbora Pipášová.

Vstupenky v předprodeji (za 200 Kč na oba dny festivalu) můžete získat do čtvrtka 19. července.

Kompletní program, seznam předprodejních míst a další informace najdete na webových stránkách www.protiproudu.cz nebo facebookové skupině Festival Proti proudu.


Praha a okolí plné novinek a aktuálních informací

Jižní Čechy plné novinek a aktuálních informací

Facebook i-Vysočina.cz

REKLAMA